Zostań naszym sponsorem!

rakocy-team-sponsor

Sport psich zaprzęgów jak każdy inny uprawiany na profesjonalnym poziomie wymaga zaangażowania dużych środków. Najwięcej kosztuje zakup i utrzymanie psów oraz wyjazdy na zawody, często zagraniczne. Nie da się trenować i startować odnosząc sukcesy bez pomocy sponsorów. Nie jest tajemnicą, że wyniki kosztują.

Zakładamy, że nasza współpraca ze sponsorami przyniesie nam wzajemne korzyści. Z naszej strony jest to pomoc w budowaniu pozytywnego wizerunku marki sponsora poprzez wykorzystanie mojej osoby w jego kampaniach reklamowych, udział w sesjach zdjęciowych. Wykorzystywanie naszego wizerunku i sukcesów sportowych. Łączy się to z umieszczeniem na pojazdach i odzieży sportowej znaków firmowych sponsora.

Ze względu na specyfikę tego sportu największą efekt reklamowy ze współpracy z nami uzyskają firmy związane z odzieżą i sprzętem sportowym i turystycznym, a w szczególności rowerowym, produktami dla psów, przemysłem motoryzacyjnym i rozrywkowym oraz wszystkie inne chcące budować swój wizerunek poprzez wykorzystanie pozytywnych emocji wywoływanych współżyciem psów i ludzi oraz zdrową rywalizacją sportową.

Nasze oczekiwania to pomoc finansowa i/lub rzeczowa w zależności od możliwości i chęci sponsora.

Firmy lub osoby chcące podjąć rozmowy na temat ewentualnej współpracy proszę o kontakt:

 

Krystian Rakocy
tel: +48 663 954 010
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

   

Our Kennel  

logo - Wild Freespirit Leveris - big grafit

   

Social Media  

facebook logo

   

PUPPIES FOR SALE  

   

Stud Dogs  

   

Breeding Female  

   

Nasi Przyjaciele  

   
© RakocyTEAM