Sponsoring

rakocy-team-sponsor

Sport psich zaprzęgów jak każdy inny uprawiany na profesjonalnym poziomie wymaga zaangażowania dużych środków. Najwięcej kosztuje zakup i utrzymanie psów oraz wyjazdy na zawody, często zagraniczne. Nie da się trenować i startować odnosząc sukcesy bez pomocy sponsorów. Nie jest tajemnicą, że wyniki kosztują.

Zakładam, że moja współpraca ze sponsorami przyniesie nam wzajemne korzyści. Z mojej strony jest to pomoc w budowaniu pozytywnego wizerunku marki sponsora poprzez wykorzystanie mojej osoby w jego kampaniach reklamowych, udział w sesjach zdjęciowych. Wykorzystywanie mojego wizerunku i skukcesów sportowych. Łączy się to z umieszczeniem na pojazdach i odzieży sportowej znaków firmowych sponsora.

Ze względu na specyfikę tego sportu największą efekt reklamowy ze współpracy ze mną uzyskają firmy związane z odzieżą i sprzętem sportowym i turystycznym a w szczególności rowerowym, produktami dla psów, przemysłem motoryzacyjnym i rozrywkowym oraz wszystkie inne chcące budować swój wizerunek poprzez wykorzystanie pozytywnych emocji wywoływanych współżyciem psów i ludzi oraz zdrową rywalizacją sportową.

Moje oczekiwania to pomoc finansowa i rzeczowa w zależności od możliwości i chęci sponsora.

Firmy lub osoby chcące podjąć rozmowy na temat ewentualnej współpracy proszę o kontakt:

Jarosław Rakocy
tel.: +48601159876
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

   

Our Kennel  

logo - Wild Freespirit Leveris - big grafit

   

Stud Dogs  

   

Breeding Female  

   

Nasi Przyjaciele  

www.drclauders.pl-polecam

ban prawy gora
rowerland
akostrzanowska

   
© RakocyTEAM