Krystian

Krystian Rakocy, Sled dogs, Psie Zaprzęgi,

Krystian Rakocy
(ur. 1995)

 

Licencja: 64/05 PZSPZ

 

Klasa sportowa: Mistrzowska Krajowa

 

Klub: KS "Wolf Team"

 

Członek Kadry Narodowej PZSPZ

 

Student UAM Wydział Nauk Geograficznych i Geologicznych w Poznaniu

 

 

.

LOKATY NA MISTRZOSTWACH:
MISTRZOSTWA POLSKI DRYLAND 2015 - I miejsce w klasie D1 (DS2 NB)
MISTRZOSTWA POLSKI DRYLAND 2015 - II miejsce w klasie C1 (DR4 NB)
MISTRZOSTWA POLSKI DRYLAND 2014 - I miejsce w klasie C1
MISTRZOSTWA POLSKI DRYLAND 2014 - III miejsce w klasie D1
MISTRZOSTWA FRANCJI DRYLAND 2013 - II miejsce w klasie DR4 NB (C1)
MISTRZOSTWA FRANCJI DRYLAND 2013 - III miejsce w klasie DR4 (C)
MISTRZOSTWA EUROPY ESDRA 2012 - III miejsce w klasie DR4 NB (C1)
MISTRZOSTWA POLSKI DRYLAND 2012 - II miejsce w klasie C1
MISTRZOSTWA ŚWIATA IFSS 2011 - IX miejsce w klasie DR4 NB

MISTRZOSTWA POLSKI DRYLAND 2011 - II miejsce w klasie C1

MISTRZOSTWA POLSKI DRYLAND 2010 - I miejsce w klasie C1

MISTRZOSTWA POLSKI DRYLAND 2010 - II miejsce w klasie D1 Junior

MISTRZOSTWA POLSKI ON SNOW 2010 - II miejsce w klasie D Junior
MISTRZOSTWA ŚWIATA ON SNOW 2010 - V miejsce w klasie D1 Junior
MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DRYLAND 2009 - w klasie D1
MISTRZOSTWA POLSKI ON SNOW 2008 - II w klasie D1 JUNIOR
MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW DRYLAND 2007 - V miejsce w klasie D1
MISTRZ ŚLĄSKA 2007 - w klasie D1 Junior
MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DRYLAND 2007 - II miejsce w klasie D1 
MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIORÓW IFFS ON SNOW 2007 - III miejsce klasie Children Sled 2 dogs
MISTRZOSTWA POLSKI ON SNOW 2007 - II miejsce w klasie D1 JUNIOR (SAMOJED)
MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW KORCZEW 2006 - I miejsce w klasie D1 Junior
MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW KORCZEW 2006 - III miejsce w klasie canicross

MISTRZOSTWA ŚWIATA IFFS 2005 - II miejsce SH (V lokata) w klasie canicross (9-11 lat) 

krystian-rakocy-osiagniecia

LOKATY PUCHAROWE:
PUCHAR POLSKI DRYLAND 2014 - I miejsce w klasie C1
PUCHAR POLSKI DRYLAND 2014 - I miejsce w klasie D1
PUCHAR POLSKI DRYLAND 2013 - I miejsce w klasie C1
PUCHAR POLSKI DRYLAND 2012 - I miejsce w klasie C1
PUCHAR POLSKI DRYLAND 2012 - I miejsce w klasie C1 Junior
PUCHAR POLSKI DRYLAND 2012 - II miejsce w klasie D1 Junior
PUCHAR POLSKI DRYLAND 2011 - I miejsce w klasie C1

PUCHAR POLSKI DRYLAND 2010 - I miejsce w klasie C1

PUCHAR ESDRA OFF SNOW ROLLER CUP 2009/2010 – III miejsce
PUCHAR POLSKI DRYLAND 2009 - I miejsce w klasie D1 Junior - Puchar Polski
PUCHAR POLSKI DRYLAND 2008 - I miejsce w klasie D1 Junior - Puchar Polski
PUCHAR ESDRA CUP OFF SNOW 2008 - I miejsce w klasie Roller jun
PUCHAR POLSKI DRYLAND 2007 - I miejsce w klasie D1 Junior 
PUCHAR SAMOJEDA 2006 -III miejsce cannicros Dzieci Starsze
PUCHAR POLSKI DRYLAND 2005/2006 - I miejsce klasie Canicross (9-11 lat)
PUCHAR MUSHER CUP 2004/2005 - VI miejsce w klasie Canicross Junior Młodszy

krystian-rakocy-osiagniecia2


krystian-rakocy-osiagniecia3WYNIKI NA ZAWODACH:

KAMIONKA 2015 - I miejsce w klasie D1
KAMIONKA 2015 - II miejsce w klasie C1
WITÓW 2015 - I miejsce w klasie C1
WITÓW 2015 - II miejsce w klasie D1
GDAŃSK 2015 - III miejsce w klasie C1
GDAŃSK 2015 - III miejsce w klasie D1
LUBIESZÓW 2015 - I miejsce w klasie C1
LUBIESZÓW 2015 - I miejsce w klasie D1
KAMIONKA 2014 - II miejsce w klasie C1
KAMIONKA 2014 - II miejsce w klasie D1
MISTRZOSTWA POLSKI WITÓW 2014 - I miejsce w klasie C1
MISTRZOSTWA POLSKI WITÓW 2014 - III miejsce w klasie D1
MINIKOWO 2014 - II miejsce w klasie C1
MINIKOWO 2014 - II miejsce w klasie D1
LUBIESZÓW 2014 - I miejsce w klasie C1
LUBIESZÓW 2014 - I miejsce w klasie D1
LAMOTTE-BEUVRON  7-8.12.2013 - II miejsce w klasie C1 (III miejsce w klasie C)
MINIKOWO - 10-11.11.2013 - I miejsce w klasie C1
MINIKOWO - 10-11.11.2013 - II miejsce w klasie D1
POSTOŁOWO 19-20.10.2013 - I miejsce w klasie C (I miejsce w klasie C1)
LUBIESZÓW 23-24.03.2013 - I miejsce w klasie C1
LUBIESZÓW 23-24.03.2013 - III miejsce w klasie D1
PRUSZCZ GDAŃSKI 1-2.12.2012 – II miejsce w klasie C1
MIKOŁÓW 17-18.11.2012 - I miejsce w klasie C1
MIKOŁÓW 17-18.11.2012 - III miejsce w klasie D1
KĘDZIERZYN-KOŹLE 2012 - I miejsce w klasie C1
KĘDZIERZYN-KOŹLE 2012 - II miejsce w klasie D1
CHRISTIANSLUST 3-4.11.2012 - III miejsce w klasie DR4 NB
SULĘCZYNO 2012 – I miejsce w klacie C1
MINIKOWO 2012 - I miejsce w klasie C1

LUBIESZÓW - 24.03.2012 - 25.03.2012 - I miejsce w klasie C1  
ZDUNOWICE - 08-09.10.2011 - I miejsce w klasie C1

ZDUNOWICE - 08-09.10.2011 - IV miejsce w klasie D1
MINIKOWO - 01-02.10.2011 - I miejsce w klasie C1 Senior
MINIKOWO - 01-02.10.2011 - III miejsce w klasie D1 Senior
PRUSZCZ GDAŃSKI - 16-17.04.2011 - I miejsce w klasie C1
PRUSZCZ GDAŃSKI - 16-17.04.2011 - III miejsce w klasie D1
ZDUNOWICE - 16-17.10.2010 - II miejsce C1 Senior
ZDUNOWICE - 16-17.10.2010 - II miejsce w klasie D1 Junior (V Senior)
ZDUNOWICE - 16-17.10.2010 - I miejsce w klasie D1 Liga zaprzęgowa
MINIKOWO - 01-02.10.2010 - III miejsce w klasie C1 Senior
MINIKOWO - 01-02.10.2010 - IV miejsce w klasie D1 Senior
MINIKOWO - 01-02.10.2010 - I miejsce w klasie D1 Liga Zaprzęgowa
KCYNIA - 12.12.2009 - 13.12.2009 –V miejsce w klasie C1 Senior
KCYNIA - 12.12.2009-13.12.2009 – III miejsce w klasie D1 Junior (IV Senior)
PRUSZCZ GDAŃSKI - 28.11.2009 - 29.11.2009 - I miejsce w klasie D1
PRUSZCZ GDAŃSKI - 28.11.2009 - 29.11.2009 - II miejsce w klasie C1
KATOWICE - 14.11.2009 - 15.11.2009 - II miejsce D1 Junior (IV Senior)
KĘDZIERZYN KOŹLE - 07.11.2009 - 08.11.2009 - I miejsce D1 Junior (I Senior)
MINIKOWO - 17.10.2009 - 18.10.2009 - I miejsce D1 Junior (I Senior)
ZDUNOWICE K/SULĘCZYNA - 10.10.2009 - 11.10.2009 - I miejsce D1 Junior (II Senior)
PATEREK – 3-4.04.2009 – I miejsce w klasie D1  JUNIOR (III miejsce SENIOR)
LUBIESZÓW  - 28-29-03.2009 - I miejsce w klasie D1 Junior ( II miejsce SENIOR)
ŁOBEZ – 21-22-03.2009 - I miejsce w klasie D1 JUNIOR
KĘDZIERZYN-KOŹLE - 06-07.12.2008 - I miejsce w D1 JUNIOR (V SENIOR)
KATOWICE - 15-16.11.2008 - I miejsce D1 JUNIOR (II lokata SENIOR)
BYDGOSZCZ - 18-19.10.2008 - II miejsce D1 JUNIOR (II lokata SENIOR) 
ŁOBEZ - 05-06.04.2008 - I miejsce D1 JAUNIOR (II lokata SENIOR)
PTEREK - 29-30.03.2008 - II miejsce w klasie D1 JUNIOR (IV lokata SENIOR)
JAKUSZYCE - 08-10.02.2008 - II miejsce w klasie D1 JUNIOR (IV lokata SENIOR)
SZYMBARK - 07-09.12.2007 - I miejsce w klasie D1 JUNIOR (V lokata SENIOR)
KATOWICE - 01-02.12.2007 - I miejsce w klasie D1 JUNIOR (V lokata SENIOR)
ŁÓDŹ - 24-25.11.2007 – II miejsce w klasie D1 JUNIOR (VI lokata SENIOR)
LUBIESZÓW - 10-11.11.2007 – III miejsce w klasie D1 JUNIOR (X lokata SENIOR)
BYDGOSZCZ - 03-04.11.2007 – III miejsce w klasie D1 JUNIOR (VIII lokata SENIOR)
JAKUSZYCE MPJ - 17-18.03.2007 - II miejsce w klasie (9-11 lat)
JAKUSZYCE MŚJ - 16-18.03.2007 - III miejsce w klasie D1
Łódź - 08-10.12.2006 - V miejsce w klasie cannicros Dzieci Starsze
NADARZYN – 17-18.11.2006 - IV miejsce canicros Dzieci Starsze (PS)
BYDGOSZCZ - 28-29.10.2006 - II miejsce w klasie canicross Dzieci Starsze
KCYNIA - DĘBOGÓRA - 14-15.10.2006 – IV miejsce w klasie cannicros
WEJHEROWO - 29.04-01.05.2006 – II miejsce w klasie canicross (9-11 lat)
KORCZEW - 11-12.02.2006 - I miejsce w klasie D1 Junior i - III canicross
LUBLINIEC - 26-27.11.2005 – II miejsce w klasie canicross Dzieci Starsze
SOBÓTKA - 12-13.11.2005 – IV miejsce w klasie canicross
BARANOWO – 22-23.10.2005 – I miejsce w klasie canicross Dzieci Starsze
BYDGOSZCZ – 15-16.10.2005 – IV miejsce w klasie canicross Dzieci Starsze
LUBLINIEC - 16-17.04.2005 - II miejsce SH (V lokata) w klasie canicross (9-11 lat)
BYDGOSZCZ – 05-06.03.2005 - IV miejsce w klasie cannicros junior
LUBLINIEC – 26-28.11.2004 - IV miejsce w klasie canicross dzieci
WORONA CUP – 00-00.2004 - brak danych
KUBALONKA – 12-13.03.2005 – II miejsce w klasie D Dzieci
WROCKI - 13-14.12.2003 – II miejsce w klasie canicross Dzieci
LUBLINIEC - 26-28.11.2004 – IV miejsce w klasie canicross Dzieci
SIERADZ - 10-12.10.2003 - V miejsce w klasie canicross (7-10 lat)
OSTRÓW WLKP. 2003 – II miejsce w klasie canicross (7-9 lat)
PORZECZE – 04-05.01.2003 - brak danych
WROCKI - 7-8.12.2002 – II miejsce klasie canicross Dzieci
KŁAJ – 00-00.00.2002 - brak danych
LUBLINIEC – 19-20.10.2002 – IV miejsce w klasie canicross Dzieci
OSTRÓW WLKP. - 23-24.03.2002 – III miejsce w klasie canicross (6-8 lat)
OSTRÓW WLKP. – 01-02.12.2001 - brak danych
WROCKI - 08-09.12.2001 – II miejsce w klasie canicross Dzieci

 

* Klasa B - to wyścigi zaprzęgów liczących najwyżej 6 psów 
* Klasa C – to wyścig zaprzęgów liczących najwyżej 4 psy
* Klasa D – to wyścig zaprzęgów liczących 2 psy 
* Cyfra 0 - oznacza zaprzęgi z psami bez podziału na rasy 
* Cyfra 1 - oznacza zaprzęgi z psami z rasy siberian husky, alaskan malamutów, samojedów lub psów grenlandzkich posiadające rodowód FCI lub organizacji współpracujących American Kennel Club, Kennel Club
* Cyfra 2 – zaprzęgi złożone z alaskan malamutów, samojedów, psów grenlandzkich z rodowodem FCI lub organizacji współpracujących AKC, KC

 

.

  • bydgoszcz-canicross-2006
  • christianslust-c1-2012
  • esdra-cup-d1-2007-2008
  • esdra-cup-d1-2009-2010
  • grylewo-caincross-2003
  • jakuszyce-d1-2007
  • kamionka-c1-2012
  • kamionka-c1junior-2012
  • kcynia-canicross-2006
  • kedzierzyn-kozle-c1-2012
  • kedzierzyn-kozle-d1-2008
  • kedzierzyn-kozle-d1-2012
  • kurps-canicross-2005
  • lipusz-c1-2011
  • lobez-d1-2009
  • lubieszow-c1-2010
  • lubieszow-d1-2011
  • lubieszow-d1junior-2007
  • lubliniec-canicorss-2005
  • lubliniec-canicross-2004
  • lubliniec-canicross-2005
  • minikowo-c1junior-2009
  • minikowo-c1junior-2011
  • minikowo-d1-2011
  • minikowo-d1junior-2009
  • minikowo-d1junior-2011
  • nadarzyn-canicross-2006
  • naklo-canicross-2006
  • ostrow-canicross-2003
  • sopot-canicross-2006
  • wrocki-canicross-2002
  • wrocki-canicross-2003
Pozostałe dyplomy już wkrótce!

  • 2004-krystian-rakocy-jakuszyce
  • 2004-krystian-rakocy-worona-cup
  • 2004-krystian-rakocy
  • 2005 KORCZEW
  • 2005-krystian-rakocy-baranowo
  • 2005-krystian-rakocy-korczew
  • 2005-krystian-rakocy-kubalonka
  • 2005-krystian-rakocy-lubliniec
  • 2005-krystian-rakocy-lubliniec2
  • 2005-krystian-rakocy-sobotka
  • 2006-krystian-rakocy-nadarzyn
  • 2006-krystian-rakocy-wejherowo
  • 2006-krystian-rakocy-wejherowo2
  • 2007-krystian-rakocy-katowice
  • 2008-krystian-rakocy-bydgoszcz
  • 2008-krystian-rakocy-bydgoszcz2
  • 2008-krystian-rakocy-jakuszyce
  • 2008-krystian-rakocy-paterek
  • 2008-krystian-rakocy-paterek2
  • 2011-krystian-rakocy-borken
  • 2011-krystian-rakocy-borken2
  • 2011-krystian-rakocy-borken3
  • 2011-krystian-rakocy-kamionka
  • 2011-krystian-rakocy-kamionka2
  • 2011-krystian-rakocy-kamionka3
  • 2011-krystian-rakocy-lipusz
  • 2011-krystian-rakocy-lipusz2
  • 2011-krystian-rakocy-lipusz3
  • 2011-krystian-rakocy-lubieszow
  • 2011-krystian-rakocy-lubieszow2
  • 2011-krystian-rakocy-lubieszow3
  • 2012-krystian-rakocy-christianslust
  • 2012-krystian-rakocy-christianslust2
  • 2012-krystian-rakocy-christianslust3
  • 2012-krystian-rakocy-christianslust4
  • 2012-krystian-rakocy-kamionka
  • 2012-krystian-rakocy-kamionka2
  • 2012-krystian-rakocy-kamionka3
  • 2012-krystian-rakocy-kedzierzyn-kozle
  • 2012-krystian-rakocy-kedzierzyn-kozle2
  • 2012-krystian-rakocy-lubieszow
  • 2012-krystian-rakocy-lubieszow2
  • 2012-krystian-rakocy-lubieszow3
  • 2012-krystian-rakocy-lubieszow4
  • 2012-krystian-rakocy-minikowo
  • 2012-krystian-rakocy-minikowo2
  • 2012-krystian-rakocy-minikowo3
  • 2012-krystian-rakocy-postolowo
  • 2012-krystian-rakocy-postolowo2
  • 2012-krystian-rakocy-postolowo3
  • 2012-krystian-rakocy-zdunowice
  • 2012-krystian-rakocy-zdunowice2
  • 2012-krystian-rakocy-zdunowice3
  • 2013-krystian-rakocy-haidmuhle
  • 2013-krystian-rakocy-haidmuhle2
  • 2013-krystian-rakocy-haidmuhle3
  • 2013-krystian-rakocy-lubieszow
  • 2013-krystian-rakocy-lubieszow10
  • 2013-krystian-rakocy-lubieszow2
  • 2013-krystian-rakocy-lubieszow3
  • 2013-krystian-rakocy-lubieszow4
  • 2013-krystian-rakocy-lubieszow5
  • 2013-krystian-rakocy-lubieszow6
  • 2013-krystian-rakocy-lubieszow7
  • 2013-krystian-rakocy-lubieszow8
  • 2013-krystian-rakocy-lubieszow9
Galeria powstała dzięki uprzejmości Izabeli Krieger, Rafała Krieger, Kasi Piotrowskiej, Anny Kawaly-Konik, Pauliny Browarczyk, Moniki Stawowczyk,Tomasza Brojeka, Państwa Waśkowskich, Barbary Adamczyk, Adama Łukasika, Zbigniewa Kunerta, Zbigniewa Świderskiego, Marty Idaś.

   

Our Kennel  

logo - Wild Freespirit Leveris - big grafit

   

Stud Dogs  

   

Breeding Female  

   

Nasi Przyjaciele  

www.drclauders.pl-polecam

ban prawy gora
rowerland
akostrzanowska

   
© RakocyTEAM