Jarek

Jarek

jarek

Jarosław Rakocy
(ur. 1967)

 

Licencja: 62/05 PZSPZ

 

Klasa sportowa: Mistrzowska Krajowa
(do 2010 roku)

 

Klub: Husky Fan

 

 

 

 

.

LOKATY NA MISTRZOSTWACH:
MISTRZOSTWA POLSKI DRYLAND 2009 - VI miejsce w klasie B1
MISTRZOSTWA POLSKI ON SNOW 2008 – V miejsce w klasie B1
MISTRZOSTWA POLSKI DRYLAND 2007 – II miejsce w klasie B1

MISTRZOSTWA POLSKI DRYLAND 2006 – II miejsce w klasie C1

MISTRZOSTWA ŚWIATA IFFS DRYLAND 2006 – XI miejsce SH (XXX lokata) w klasie 4 Dog Cart

MISTRZOSTWA ŚWIATA IFFS DRYLAND 2005 - II miejsce SH (VIII lokata) w klasie C1

MISTRZOSTWA EUROPY WSA 2003 – XXVIII miejsce w klasie C1

jaroslaw-rakocy-osiagniecia

LOKATY PUCHAROWE:
PUCHAR POLSKI DRYLAND 2009 -
PUCHAR POLSKI DRYLAND 2008 -
PUCHAR POLSKI DRYLAND 2007 – II miejsce w klasie C1
PUCHAR POLSKI DRYLAND 2006 – I miejsce w klasie B1

PUCHAR POLSKI DRYLAND 2005/2006 - I miejsce w klasie C1

PUCHAR POLSKI MUSHER CUP 2004/2005 – VI w klasie C1
PUCHAR POLSKI MUSHER CUP 2003/2004 – III w klasie C1
PUCHAR POLSKI MUSHER CUP 2003/2004 – III w klasie D1


WYNIKI NA ZAWODACH:

LUBIESZÓW 2013 - IV miejsce w klasie Happy Dog (I miejsce w zaprzęgach)
ZDUNOWICE 2012 - I miejsce w klasie Happy Dog
LUBIESZÓW - 24.03.2012 - 25.03.2012 - III miejsce w klasie C1
KCYNIA - 12.12.2009 - 13.12.2009 -
PRUSZCZ GDAŃSKI - 28.11.2009 - 29.11.2009 -
KATOWICE - 14.11.2009 - 15.11.2009 -  VII miejsce w klasie C1
KĘDZIERZYN KOŹLE - 07.11.2009 - 08.11.2009 – III miejsce w klasie C1
MINIKOWO - 17.10.2009 - 18.10.2009 – IV miejsce w klasie C1
ZDUNOWICE K/SULĘCZYNA - 10.10.2009 - 11.10.2009 – V miejsce w klasie C1
KATOWICE - 15-16.11.2008 - VI miejsce w klasie C1
BYDGOSZCZ - 18-19.10.2008 - IV miejsce w klasie C1
ŁOBEZ - 05-06.04.2008 – III miejsce w klasie B1
NAKŁO - PATEREK - 29-30.03.2008 – IV miejsce w klasie B1
JAKUSZYCE - 08-10.02.2008 – V miejsce w klasie B1
SZYMBARK - 07-09.12.2007 – II miejsce w klasie B1
KATOWICE - 01-02.12.2007 – IV miejsce w klasie C1
ŁÓDŹ - 24-25.11.2007 – IV miejsce w klasie C1
LUBIESZÓW - 10-11.11.2007 – V miejsce w klasie C1
BYDGOSZCZ - 03-04.11.2007 – V miejsce w klasie C1
PATEREK - 31.03-01.04.2007 - II miejsce w klasie C1
BYDGOSZCZ - 16-17.12.2006 - II miejsce w klasie C1 LZ
RASTEDE – 02-03.12.2006 – XI miejsce w klasie 4 Dog Cart SH (XXX lokata)
NADARZYN – 17-18.11.2006 - I miejsce w klasie B1
BYDGOSZCZ - 28-29.10.2006 – I miejsce w klasie B1
KCYNIA - DĘBOGÓRA - 14-15.10.2006 – IV miejsce w klasie C1 PP
KCYNIA - DĘBOGÓRA - 14-15.10.2006 – I miejsce w klasie C1 LZ
WEJHEROWO - 29.04-01.05.2006 – II miejsce w klasie C1
KORCZEW – 11-12.02.2006 – III miejsce w klasie C1
JAKUSZYCE - 07-08.01.2006- VI miejsce w klasie C1
LUBLINIEC - 26-27.11.2005 – VIII miejsce w klasie C1
SOBÓTKA - 12-13.11.2005 – I miejsce w klasie C1
BARANOWO – 22-23.10.2005 – I miejsce w klasie C1
BYDGOSZCZ – 15-16.10.2005 – V miejsce C1
LUBLINIEC - 16-17.04.2005 - II miejsce SH (VIII lokata) w klasie C1
KUBALONKA – 12-13.03.2005 – VII miejsce w klasie C1
BYDGOSZCZ - 05-06.03.2005 – III miejsce w klasie C1
SOPOT - 22-23.01.2005 – III miejsce w klasie C1
SOPOT - 22-23.01.2005 - miejsce w klasie D1
LUBLINIEC - 26-28.11.2004 – XI miejsce w klasie C1
WORONA CUP - 00-00.00. 2004 – I miejsce w klasie C1
JAKUSZYCE - 13-14.03.2004 – VIII miejsce w klasie C1
JAKUSZYCE - 13-14.03.2004 – IV miejsce w klasie D1
SOPOT – 24-25.01.2004 – I miejsce w klasie C1
SOPOT – 24-25.01.2004 – III miejsce w klasie D1
KUBALONKA – 17-18.01.2004 – VII miejsce w klasie C1
BYDGOSZCZ – 31.01-01.02.2004 – II miejsce w klasie C1
BYDGOSZCZ – 31.01-01.02.2004 – V miejsce w klasie D1
WORONA CUP - 25-26.10.2003 – II miejsce w klasie C1
WORONA CUP - 25-26.10.2003 – V miejsce w klasie D1
LUBLINIEC – 29-30.11.2003 – VI miejsce w klasie C1
LUBLINIEC – 29-30.11.2003 – VIII miejsce w klasie D1
WROCKI - 13-14.12.2003 – VI miejsce w klasie C1
WROCKI - 13-14.12.2003 – V miejsce w klasie D1
SIERADZ - 10-12.10.2003 - III miejsce w klasie D1
SIERADZ - 10-12.10.2003 - V miejsce w klasie C1
JAKUSZYCE – 14-16.03.2003 – XXVIII miejsce w klasie C1
BYDGOSZCZ – 01-02.02.2003 – I miejsce w klasie D1
BYDGOSZCZ – 01-02.02.2003 – VI miejsce w klasie C1
OSTRÓW WLKP. - 22-23.03.2003 – II miejsce w klasie B1 (wyniki tylko B)
PORZECZE 4-5.01.2003 – I miejsce w klasie C1
PORZECZE 4-5.01.2003 – PUCHAR ZA NAJSZYBSZY ZAPRZĘG
WROCKI - 07-08.12.2002 – VI miejsce w klasie C1
KŁAJ – 00-00.00.2002 – IX miejsce w klasie C1
BIAŁOBRZEGI 23-24.11.2002 – VII miejsce w klasie C1
LUBLINIEC – 19-20.10.2002 – VII miejsce w klasie C1
WORON CUP - 00-00.00.2002 – IV miejsce w klasie C1
OSTRÓW WLKP. - 23-24.03.2002 – III miejsce w klasie C1
OSTRÓW WLKP. - 01.12-02.12.2001 – IV miejsce w klasie C1
ZIELONKA - 17-18.11.2001 – VIII miejsce w klasie C1
WROCKI - 08-09.12.2001 – III miejsce w klasie C1
WORONA CUP - 6-8.09.2001 – II miejsce w klasie C1 (wyniki tylko C1) 

* Klasa B - to wyścigi zaprzęgów liczących najwyżej 6 psów 
* Klasa C – to wyścig zaprzęgów liczących najwyżej 4 psy
* Klasa D – to wyścig zaprzęgów liczących 2 psy 
* Cyfra 0 - oznacza zaprzęgi z psami bez podziału na rasy 
* Cyfra 1 - oznacza zaprzęgi z psami z rasy siberian husky, alaskan malamutów, samojedów lub psów grenlandzkich posiadające rodowód FCI lub organizacji współpracujących American Kennel Club, Kennel Club
* Cyfra 2 – zaprzęgi złożone z alaskan malamutów, samojedów, psów grenlandzkich z rodowodem FCI lub organizacji współpracujących AKC, KC

  • 2003 - Bydgoszcz  10
  • 2003 - Bydgoszcz  11
  • 2003 - Worona Cup  28
  • 2003 - ostrow wielkopolski 06
  • 2003 - ostrow wielkopolski 07
  • 2004 - Jakuszyce 17
  • 2004 - Jakuszyce 19
  • 2004 - Jakuszyce 32
  • 2004 - Kubalonka 003
  • 2004 - Kubalonka 012
  • 2004 - Kubalonka 015
  • 2004 - Kubalonka 023
  • 2004 - Kubalonka 024
  • 2004 - Kubalonka 025
  • 2004 - Kubalonka 034
  • 2004 - Sopot 002
  • 2004 - Sopot 026
  • 2004 - Sopot 028
  • 2004 - Sopot 051
  • 2004 - Sopot 052
  • 2004 - Sopot 054
  • 2004 - Worona Cup 14
  • 2005 - Baranowo 006
  • 2005 - Bydgoszcz 003
  • 2005 - Bydgoszcz 046
  • 2005 - Bydgoszcz 057
  • 2005 - Bydgoszcz 073
  • 2005 - Bydgoszcz 093
  • 2005 - Bydgoszcz 098
  • 2005 - Kubalonka 006
  • 2005 - Kubalonka 017
  • 2005 - Kubalonka 083
  • 2005 - MS-Lubliniec 032
  • 2005 - MS-Lubliniec 033
  • 2005 - MS-Lubliniec 218
  • 2005 - MS-Lubliniec 220
  • 2005 - MS-Lubliniec 224
  • 2005 - SOPOT 050
  • 2005 - SOPOT 077
  • 2005 Lubliniec 016
  • 2005 SOBOTKA 026
  • 2005 SOBOTKA 028
  • 2005 SOBOTKA 036
  • 2005 SOBOTKA 054
  • 2006 - Wejherowo 01
  • 2006 - Wejherowo 03
  • 2006 - wejherowo 005
  • 2006 Mistrzostwa Swiata Rastade
  • 2006 Mistrzostwa Swiata Rastade1
  • 2006 bydgoszcz rakocy team 25
  • 2006 bydgoszcz rakocy team 29
  • 2006 bydgoszcz rakocy team 39
  • 2006 jakuszyce 064
  • 2006 jakuszyce 065
  • 2006 wejherowo jasiczaki 052
  • 2006 wejherowo jasiczaki 057
  • 2006 wejherowo swiderski 215
  • 2006 wejherowo swiderski 216
  • 2006 wejherowo swiderski 217
  • 2006-  wejherowo jasiczaki 018
  • 2007 BYGDOSZCZ 05
  • 2007 JAKUSZYCE 030
  • 2007 Katowice 01
  • 2007 Katowice 03
  • 2007 Katowice 04
  • 2007 Katowice 08
  • 2007 Szymbark 035 Tomasz Brojek
  • 2007 Szymbark 036 Tomasz Brojek
  • 2007 Szymbark 037 Tomasz Brojek
  • 2007 Szymbark 059 Tomasz Brojek
  • 2007 Szymbark 08
  • 2007 Szymbark 66
  • 2008 Jakuszyce 017 Rakocy TEAM
  • 2008 Jakuszyce 018 Rakocy TEAM
  • 2008 Jakuszyce 021 Rakocy TEAM
  • 2008 Jakuszyce 022 Rakocy TEAM
  • 2008 Jakuszyce 092 Rakocy TEAM
  • 2008 Jakuszyce 097 Rakocy TEAM
  • 2008 Paterek 005 RakocyTeam
  • 2008 Paterek 013 RakocyTeam
  • 2008 Paterek 028 RakocyTeam
  • 2008 Paterek 029 RakocyTeam
  • 2008 Paterek 030 RakocyTeam
  • 2008 Paterek 046 RakocyTeam
  • 2008 Paterek 053 RakocyTeam
  • 2012-jaroslaw-rakocy-zdunowice
  • 2013-jaroslaw-rakocy-lubieszow
  • 2013-jaroslaw-rakocy-lubieszow2
  • 2013-jaroslaw-rakocy-lubieszow3
  • 2013-jaroslaw-rakocy-lubieszow4
  • 2013-jaroslaw-rakocy-lubieszow5
  • 2013-jaroslaw-rakocy-lubieszow6
  • 2013-jaroslaw-rakocy-lubieszow7
  • 2013-jaroslaw-rakocy-lubieszow8
  • 2013-jaroslaw-rakocy-lubieszow9
Galeria powstała dzięki uprzejmości Izabeli Krieger, Rafała Krieger, Kasi Piotrowskiej, Anny Kawaly-Konik, Pauliny Browarczyk, Moniki Stawowczyk,Tomasza Brojeka, Państwa Waśkowskich, Barbary Adamczyk, Adama Łukasika, Zbigniewa Kunerta, Zbigniewa Świderskiego, Marty Idaś.

   

Our Kennel  

logo - Wild Freespirit Leveris - big grafit

   

Stud Dogs  

   

Breeding Female  

   

Nasi Przyjaciele  

www.drclauders.pl-polecam

ban prawy gora
rowerland

   
© RakocyTEAM