Baltic Cup - Postołowo 2013

Wyścigi psich zaprzęgów - Postołowo 2013

W dniach 19-20.10.2013 w Postołowie (woj. Pomorskie) odbyły się kolejne już zawody psich zaprzęgów organizowane przez klub Amberdog. Wyścigi odbyły się w ramach Pucharu Polski i  Baltic Cup (puchar krajów nadbałtyckich). Na zawody przyjechali więc nie tylko Polacy, ale także nasi sąsiedzi z Rosji, Litwy, Łotwy i Estonii.

Nasz Team zajął pierwsze miejsce w klasie 4R (cztery psy), w której startowało w sumie 10 zawodników!

krystian rakocy - rakocy team

Po pierwszym dniu Krystian i jego czwórka psów uplasowała się na pierwszym miejscu z czasem przejazdu 10:46min. Drugi był Adrian Domański, z czasem 12:02min, a tylko 7 sekund gorszy czas od niego zdobyła Daria Grzybowska!

Drugiego dnia zawodów RakocyTeam poprawił czas o 11 sekund i utrzymał pierwszą pozycję na podium z łącznym czasem 21:21min. Ostatecznie drugie miejsce zajął Adrian Domański, a trzecie Daria Grzybowska. Gratulacje!